?
Věděli jste, že nejoblíbenější tábory jsou vyprodané už začátkem května?
?
Až 35 % rodičů nestihne přihlásit své děti na letní tábor v termínu, a tím pádem nezískají zajímavější cenu a nezajistí si místo na vyhlášených dětských kempech.
?
Znáte nějaký tábor, kde si na své přijdou i puberťáci ve věku 13–16 let? Máte doma puberťáka? Už víte, co bude dělat v létě?

Tématické programy

“Cesta z města”
7 - 13 let

V roce 2023 budou všechny tábory probíhat v Pardubicích.

 

“V pohybu-jedeme vodu”
13 - 17 let

Máte doma puberťáka? Tento program je určen pro věkovou skupinu 13–17 let. Můžete se těšit na výlet plný dobrodružství a spaní ve vlastních stanech. Během tábora vás čeká sjezd řeky Orlice a objevování krás a zajímavostí Hradce Králové.

“Naše klasika”
7 - 13 let

Základnu máme přímo v centru Pardubic (na skautské základně). Program je určen pro děti 7–13 let. Hlavní program se odehrává přímo v centru Pardubic v parku Na Špici. Součástí turnusu je i vodácký výlet na paddleboardech. Během celého táborového týdne vás budeme připravovat na závěrečnou “akční hru”, která se bude odehrávat v Parku Na Špici.

Tábory pořádáme od roku 2014

Naším stavebním kamenem je špičkový tým instruktorů. Součástí programů je vždy vodáctví a vodní turistika. Tady jsou reference, které jsme získali od našich absolventů.