Hlavní informace

Dokonalé, pohodlné a aktivní poznání Pardubic. Koloběžka vám umožní objevit celé Pardubice a zároveň se pohodlně dopravíte na Kunětickou horu. V závěru si sjedete řeku Labe na Paddleboardu nebo Kánoi. Kompletní servis kolem řeky, zajistíme my. 

Koloběžky:

Můžete se vydat po stopách Silver A a připomenout si osudy Bartoše, Valčíka a Kubiše. Během putování po Pardubicích navštívíte všechny zajímavosti, jako je Zámek Pardubice, Zelená brána, Larischova vila, třída Míru a další. Poté se přesunete na návštěvou Kunětické hory - pohodlně a aktivně poznáte Pardubicko.

Závěr vašeho putovní zakončíte sjezdem na Koloběžkách do obce Kunětice. Kde na vás budou čekat Paddleboardy nebo Kánoe a výlet bude pokračovat sjezdem řeky Labe.

Vodácká část:

Tento výlet začíná ve vesničce Němčice, které se nachází přímo pod hradem Kunětická hora. První část tratě do Kunětic řeka plynule teče a prvních 7 km zvládnete i pod 1h. V hospůdce U Přívozu se můžete občerstvit a pokračovat dál směr Pardubice. Nemusíte se bát delší vzdálenosti. Výlet zvládnou rodiny s malými dětmi i začínající dospělý. Úsek nabízí atraktivní místa s čistou vodou vhodnou ke koupání a dalším vodním radovánkám.